. `

REFERENCJE

Centrum Medyczne Klara w Częstochowie jest nowoczesną placówką, która w ponad 20 poradniach oferuje kompleksowe usługi medyczne w zakresie m.in. diagnostyki, chirurgii jednego dnia oraz rehabilitacji.

Medicus w Opolu jest firmą świadczącą ambulatoryjne usługi medyczne w zakresie m.in. podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, rehabilitacji, profilaktyki oraz diagnostyki obrazowej.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta jest prężnie rozwijającą się placówką. Jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik w Polsce. Charakteryzuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz pełną synergią najnowszych osiągnięć medycyny i techniki.

Nutricare jest doświadczonym Centrum Leczenia Żywieniowego. Zapewnia indywidualną, całodobową opiekę domową w oparciu o stworzony przez specjalistów plan leczenia z użyciem zbilansowanych odżywek.


Case study ZOBACZ

The “Doctor Eleks” Comprehensive Medical Information System

 

Implementation of the “Doctor ELEKS” Medical Information System guarantees effective medical institution management, increases the quality of medical services, and significantly facilitates the staff’s work.